E-postlister NHFU tillitsvalgte og ansatte

15. mai 2018
NHFU sentralstyre (telefonnumre på nett)
Tamarin Varner - tamarin.varner@gmail.com
Marianne Knudsen - marianne.knudsen1999@gmail.com
Henriette Nielsen - henriette.nielsen20@gmail.com
Henriette Andreassen -  henriettea.nhf@gmail.com
Johannes Loftsgård - johs94@hotmail.no
Hanne Øverli Eriksson - hanneoverik@hotmail.com 
Alexander Petersen - ihithimwithan8ball@gmail.com 

NHFU lokallagsledere (telefonnumre på nett)
Tamarin Varner - tamarin.varner@gmail.com
Marianne Knudsen - marianne.knudsen1999@gmail.com
Bjørn Ragnar Henriksen - burn.ragnis@gmail.com
Gabriel Wilhelmsen Hoff - gabriel96hoff@hotmail.com
Dagny Sofie Dahl - fie@live.no
Vigdis G Nielsen - vigdisgnielsen@gmail.com
Henriette Nielsen - henriette.nielsen20@gmail.com

NHFU økonomiansvarlige 
Johannes Loftsgård - johs94@hotmail.no
Hilde Sofie Nilsson – hildesofie@hotmail.com
Linn Marie Talsethagen - Linn_piah@hotmail.com
Anette Tranøy - Anette.Tranoy@nhf.no
Even Hopen - evenbh00@gmail.com
Daniela Gutierrez Rodrigez dannie.guttie@gmail.com
Henriette Nielsen – henriette.nielsen20@gmail.com

Internasjonalt utvalg NHFU
Nora Spitalen  norahspitalen@hotmail.com
Martine Eliasson meliasso_10@hotmail.com
Hawkilara Kathrine Axelsen hka@blnd.no
Marianne Knudsen marianne.knudsen1999@gmail.com
Saad Al-Jadeeri: saad842@gmail.com

NHFU ansatte
Kristofer Olai Ravn Stavseng Kristofer@nhf.no
Ingrid Thunem Ingrid.Thunem@nhf.no
Sadia Iqbal Sadia.Iqbal@nhf.no
Marie Iversen Bjørn Marie.IversenBjorn@nhf.no
Sissel Eidhammer sissel.eidhammer@nhf.no
Martine Eliasson: martine.eliasson@nhf.no